CF14JA120K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA120K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF14JA120K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 120K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF14JA120K.pdf2.CF14JA120K.pdf
  • Viesti
CF14JA120K: n tekniset tiedot
Osa numero CF14JA120K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 120K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18958526 pcs Tietolomake 1.CF14JA120K.pdf2.CF14JA120K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -850ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja CF paneeli tila 120 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CF 1/4 120K 5% T