CF14JA1K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA1K10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF14JA1K10
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.1K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF14JA1K10.pdf2.CF14JA1K10.pdf
  • Viesti
CF14JA1K10: n tekniset tiedot
Osa numero CF14JA1K10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.1K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18531158 pcs Tietolomake 1.CF14JA1K10.pdf2.CF14JA1K10.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja CF paneeli tila 1.1 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CF 1/4 1.1K 5% T