CF14JA43K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF14JA43K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 43K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF14JA43K0.pdf2.CF14JA43K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CF14JA43K0: n tekniset tiedot
Osa numero CF14JA43K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 43K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17898526 pcs Tietolomake 1.CF14JA43K0.pdf2.CF14JA43K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja CF paneeli tila 43 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 43 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film