CF18GT8K20
Tuote-esittely
Osa numero: CF18GT8K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.2K OHM 1/8W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF18GT8K20.pdf2.CF18GT8K20.pdf
  • Viesti
CF18GT8K20: n tekniset tiedot
Osa numero CF18GT8K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.2K OHM 1/8W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8945780 pcs Tietolomake 1.CF18GT8K20.pdf2.CF18GT8K20.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Sarja CF paneeli tila 8.2 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2 kOhms ±2% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film