CF18JT16R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT16R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF18JT16R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 16 OHM 1/8W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF18JT16R0.pdf2.CF18JT16R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CF18JT16R0: n tekniset tiedot
Osa numero CF18JT16R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 16 OHM 1/8W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14310696 pcs Tietolomake 1.CF18JT16R0.pdf2.CF18JT16R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Sarja CF paneeli tila 16 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CF 1/8 16 5% R