CF18JT33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT33R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF18JT33R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 33 OHM 1/8W 5% CF AXIAL
lomakkeissa: 1.CF18JT33R0.pdf2.CF18JT33R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CF18JT33R0: n tekniset tiedot
Osa numero CF18JT33R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 33 OHM 1/8W 5% CF AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1028690 pcs Tietolomake 1.CF18JT33R0.pdf2.CF18JT33R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Sarja CF paneeli tila 33 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CF1/833JRCT
CF1/833JRCT-ND
CF18JT33R0CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 33 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film