CF18JT3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT3R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF18JT3R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3 OHM 1/8W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF18JT3R00.pdf2.CF18JT3R00.pdf
  • Viesti
CF18JT3R00: n tekniset tiedot
Osa numero CF18JT3R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3 OHM 1/8W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16219694 pcs Tietolomake 1.CF18JT3R00.pdf2.CF18JT3R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Sarja CF paneeli tila 3 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CF 1/8 3 5% R
CF1/835%R
CF1/835%R-ND
CF1/83JR
CF1/83JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film