CF18JT43R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF18JT43R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF18JT43R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 43 OHM 1/8W 5% CF AXIAL
lomakkeissa: 1.CF18JT43R0.pdf2.CF18JT43R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CF18JT43R0: n tekniset tiedot
Osa numero CF18JT43R0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 43 OHM 1/8W 5% CF AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1091130 pcs Tietolomake 1.CF18JT43R0.pdf2.CF18JT43R0.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.125W, 1/8W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) 0/ -400ppm/°C
Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) Sarja CF
RoHS-tila Cut Tape (CT) Polarisaatio Axial
Muut nimet CF1/843JRCT
CF1/843JRCT-ND
CF18JT43R0CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero CF18JT43R0
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 43 Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Kuvaus RES 43 OHM 1/8W 5% CF AXIAL