CF1GT27K0
Tuote-esittely
Osa numero: CF1GT27K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 27K OHM 1W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF1GT27K0.pdf2.CF1GT27K0.pdf
  • Viesti
CF1GT27K0: n tekniset tiedot
Osa numero CF1GT27K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 27K OHM 1W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1846420 pcs Tietolomake 1.CF1GT27K0.pdf2.CF1GT27K0.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ -500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja CF paneeli tila 27 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 27 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film