CF1JT12R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT12R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF1JT12R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 12 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF1JT12R0.pdf2.CF1JT12R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
CF1JT12R0: n tekniset tiedot
Osa numero CF1JT12R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 12 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1945118 pcs Tietolomake 1.CF1JT12R0.pdf2.CF1JT12R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja CF paneeli tila 12 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CF 1 12 5% R
CF1125%R
CF1125%R-ND
CF112JR
CF112JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 12 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film