CF1JT1K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT1K20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF1JT1K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF1JT1K20.pdf2.CF1JT1K20.pdf
  • Viesti
CF1JT1K20: n tekniset tiedot
Osa numero CF1JT1K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2151066 pcs Tietolomake 1.CF1JT1K20.pdf2.CF1JT1K20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja CF paneeli tila 1.2 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CF 1 1.2K 5% R