CF1JT62K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT62K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CF1JT62K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 62K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CF1JT62K0.pdf2.CF1JT62K0.pdf
  • Viesti
CF1JT62K0: n tekniset tiedot
Osa numero CF1JT62K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 62K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2138451 pcs Tietolomake 1.CF1JT62K0.pdf2.CF1JT62K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja CF paneeli tila 62 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CF 1 62K 5% R