CFM12GT2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM12GT2K20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.2K OHM 1/2W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.CFM12GT2K20.pdf2.CFM12GT2K20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CFM12GT2K20: n tekniset tiedot
Osa numero CFM12GT2K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.2K OHM 1/2W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8281194 pcs Tietolomake 1.CFM12GT2K20.pdf2.CFM12GT2K20.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja CFM paneeli tila 2.2 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2 kOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film