CFM12JT11R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT11R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM12JT11R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 11 OHM 1/2W 5% CF MINI
lomakkeissa: 1.CFM12JT11R0.pdf2.CFM12JT11R0.pdf
  • Viesti
CFM12JT11R0: n tekniset tiedot
Osa numero CFM12JT11R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11 OHM 1/2W 5% CF MINI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15270697 pcs Tietolomake 1.CFM12JT11R0.pdf2.CFM12JT11R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Sarja CFM paneeli tila 11 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CFM 1/2 11 5% R