CFM12JT47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT47K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM12JT47K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 47K OHM 1/2W 5% CF MINI
lomakkeissa: 1.CFM12JT47K0.pdf2.CFM12JT47K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
CFM12JT47K0: n tekniset tiedot
Osa numero CFM12JT47K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47K OHM 1/2W 5% CF MINI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14505405 pcs Tietolomake 1.CFM12JT47K0.pdf2.CFM12JT47K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Sarja CFM paneeli tila 47 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CFM 1/2 47K 5% R