CFM12JT5K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT5K10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM12JT5K10
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 5.1K OHM 1/2W 5% CF MINI
lomakkeissa: 1.CFM12JT5K10.pdf2.CFM12JT5K10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CFM12JT5K10: n tekniset tiedot
Osa numero CFM12JT5K10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.1K OHM 1/2W 5% CF MINI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1044650 pcs Tietolomake 1.CFM12JT5K10.pdf2.CFM12JT5K10.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Sarja CFM paneeli tila 5.1 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet S5.1KHCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5.1 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film