| Osa numero | CFM12JT62R0 | Valmistaja | Stackpole Electronics Inc. |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | RES 62 OHM 1/2W 5% CF MINI | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Saatavana oleva määrä | 11773400 pcs | Tietolomake | 1.CFM12JT62R0.pdf2.CFM12JT62R0.pdf |
| Voltage Rating - AC | - | Jännite - Working | 0.5W, 1/2W |
| Jännite - Breakdown | Axial | Paksuus (Max) | 0/ -400ppm/°C |
| Koko / Dimension | 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm) | Sarja | CFM |
| RoHS-tila | Tape & Reel (TR) | Polarisaatio | Axial |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan osanumero | CFM12JT62R0 |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | ominaisuudet | Flame Retardant Coating, Safety |
| FIFO: n | 2 | Laajennettu kuvaus | 62 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±5% | Kuvaus | RES 62 OHM 1/2W 5% CF MINI |