CFM14GT12K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM14GT12K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 12K OHM 1/4W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.CFM14GT12K0.pdf2.CFM14GT12K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CFM14GT12K0: n tekniset tiedot
Osa numero CFM14GT12K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 12K OHM 1/4W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8394667 pcs Tietolomake 1.CFM14GT12K0.pdf2.CFM14GT12K0.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ -500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Sarja CFM paneeli tila 12 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 12 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film