CFM14GT20K0
Tuote-esittely
Osa numero: CFM14GT20K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 20K OHM 1/4W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.CFM14GT20K0.pdf2.CFM14GT20K0.pdf
  • Viesti
CFM14GT20K0: n tekniset tiedot
Osa numero CFM14GT20K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 20K OHM 1/4W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8221020 pcs Tietolomake 1.CFM14GT20K0.pdf2.CFM14GT20K0.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ -500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Sarja CFM paneeli tila 20 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film