CFM14JA15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA15K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM14JA15K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 15K OHM 1/4W 5% CF MINI
lomakkeissa: 1.CFM14JA15K0.pdf2.CFM14JA15K0.pdf
  • Viesti
CFM14JA15K0: n tekniset tiedot
Osa numero CFM14JA15K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 15K OHM 1/4W 5% CF MINI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13723445 pcs Tietolomake 1.CFM14JA15K0.pdf2.CFM14JA15K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Sarja CFM paneeli tila 15 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CFM 1/4 15K 5% T