CFM14JT1R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT1R80 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM14JT1R80
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.8 OHM 1/4W 5% CF MINI
lomakkeissa: 1.CFM14JT1R80.pdf2.CFM14JT1R80.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CFM14JT1R80: n tekniset tiedot
Osa numero CFM14JT1R80 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.8 OHM 1/4W 5% CF MINI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 949700 pcs Tietolomake 1.CFM14JT1R80.pdf2.CFM14JT1R80.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±400ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Sarja CFM paneeli tila 1.8 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet S1.8QCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.8 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film