CFM14JT680K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT680K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM14JT680K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 680K OHM 1/4W 5% CF MINI
lomakkeissa: 1.CFM14JT680K.pdf2.CFM14JT680K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
CFM14JT680K: n tekniset tiedot
Osa numero CFM14JT680K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 680K OHM 1/4W 5% CF MINI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20897368 pcs Tietolomake 1.CFM14JT680K.pdf2.CFM14JT680K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -850ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Sarja CFM paneeli tila 680 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CFM 1/4 680K 5% R