CFM14JT8M20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT8M20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM14JT8M20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.2M OHM 1/4W 5% CF MINI
lomakkeissa: 1.CFM14JT8M20.pdf2.CFM14JT8M20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CFM14JT8M20: n tekniset tiedot
Osa numero CFM14JT8M20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.2M OHM 1/4W 5% CF MINI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17697773 pcs Tietolomake 1.CFM14JT8M20.pdf2.CFM14JT8M20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -1500ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Sarja CFM paneeli tila 8.2 MOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CFM 1/4 8.2M 5% R