CFM1JT300K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CFM1JT300K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 300K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.CFM1JT300K.pdf2.CFM1JT300K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
CFM1JT300K: n tekniset tiedot
Osa numero CFM1JT300K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 300K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6520182 pcs Tietolomake 1.CFM1JT300K.pdf2.CFM1JT300K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ -850ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Sarja CFM paneeli tila 300 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 300 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sävellys Carbon Film