CSNL1206FT13L0
Tuote-esittely
Osa numero: CSNL1206FT13L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.013 OHM 1% 1W 1206
lomakkeissa: CSNL1206FT13L0.pdf
  • Viesti
CSNL1206FT13L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSNL1206FT13L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.013 OHM 1% 1W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 478339 pcs Tietolomake CSNL1206FT13L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja CSNL paneeli tila 13 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 13 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sävellys Metal Foil