CSNL1206FT50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSNL1206FT50L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSNL1206FT50L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.05 OHM 1% 1W 1206
lomakkeissa: 1.CSNL1206FT50L0.pdf2.CSNL1206FT50L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CSNL1206FT50L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSNL1206FT50L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.05 OHM 1% 1W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 120032 pcs Tietolomake 1.CSNL1206FT50L0.pdf2.CSNL1206FT50L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja CSNL paneeli tila 50 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet CSNL1206FT50L0DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 50 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil