CSNL2010JT75L0
Tuote-esittely
Osa numero: CSNL2010JT75L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.075 OHM 5% 1.5W 2010
lomakkeissa: CSNL2010JT75L0.pdf
  • Viesti
CSNL2010JT75L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSNL2010JT75L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.075 OHM 5% 1.5W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 491894 pcs Tietolomake CSNL2010JT75L0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Sarja CSNL paneeli tila 75 mOhms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 75 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sävellys Metal Foil