CSR0402FKR130
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0402FKR130 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR0402FKR130
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.13 OHM 1% 1/8W 0402
lomakkeissa: 1.CSR0402FKR130.pdf2.CSR0402FKR130.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
CSR0402FKR130: n tekniset tiedot
Osa numero CSR0402FKR130 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.13 OHM 1% 1/8W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1250804 pcs Tietolomake 1.CSR0402FKR130.pdf2.CSR0402FKR130.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja CSR paneeli tila 130 mOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet CSR 1/8S 0.13 1% I