CSR0402FKR250
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0402FKR250 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR0402FKR250
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.25 OHM 1% 1/8W 0402
lomakkeissa: 1.CSR0402FKR250.pdf2.CSR0402FKR250.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
CSR0402FKR250: n tekniset tiedot
Osa numero CSR0402FKR250 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.25 OHM 1% 1/8W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 225421 pcs Tietolomake 1.CSR0402FKR250.pdf2.CSR0402FKR250.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja CSR paneeli tila 250 mOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet CSR0402FKR250DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.017" (0.43mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 250 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film