CSR0402JTR430
Tuote-esittely
Osa numero: CSR0402JTR430
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.43 OHM 5% 1/8W 0402
lomakkeissa: CSR0402JTR430.pdf
  • Viesti
CSR0402JTR430: n tekniset tiedot
Osa numero CSR0402JTR430 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.43 OHM 5% 1/8W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2971599 pcs Tietolomake CSR0402JTR430.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja CSR paneeli tila 430 mOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.017" (0.43mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 430 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film