CSR0603FK25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FK25L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR0603FK25L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.025 OHM 1% 1/8W 0603
lomakkeissa: 1.CSR0603FK25L0.pdf2.CSR0603FK25L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
CSR0603FK25L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSR0603FK25L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.025 OHM 1% 1/8W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 768512 pcs Tietolomake 1.CSR0603FK25L0.pdf2.CSR0603FK25L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±300ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja CSR paneeli tila 25 mOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet CSR 1/8 0.025 1% I