CSR0603FKR300
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FKR300 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR0603FKR300
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.3 OHM 1% 1/8W 0603
lomakkeissa: 1.CSR0603FKR300.pdf2.CSR0603FKR300.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
CSR0603FKR300: n tekniset tiedot
Osa numero CSR0603FKR300 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.3 OHM 1% 1/8W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 212445 pcs Tietolomake 1.CSR0603FKR300.pdf2.CSR0603FKR300.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±300ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja CSR paneeli tila 300 mOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet CSR0603FKR300CT
CSR1/80.3FICT
CSR1/80.3FICT-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 300 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film