CSR1206JKR360
Tuote-esittely
Osa numero: CSR1206JKR360
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.36 OHM 5% 1/2W 1206
lomakkeissa: CSR1206JKR360.pdf
  • Viesti
CSR1206JKR360: n tekniset tiedot
Osa numero CSR1206JKR360 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.36 OHM 5% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1628310 pcs Tietolomake CSR1206JKR360.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Sarja CSR paneeli tila 360 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 360 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film