CSR1206JT51L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206JT51L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR1206JT51L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.051 OHM 5% 1/2W 1206
lomakkeissa: 1.CSR1206JT51L0.pdf2.CSR1206JT51L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CSR1206JT51L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSR1206JT51L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.051 OHM 5% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1273098 pcs Tietolomake 1.CSR1206JT51L0.pdf2.CSR1206JT51L0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Sarja CSR paneeli tila 51 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet CSR 1/2 0.051 5% R