CSR1210FT1R00
Tuote-esittely
Osa numero: CSR1210FT1R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1 OHM 1% 1/2W 1210
lomakkeissa: CSR1210FT1R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CSR1210FT1R00: n tekniset tiedot
Osa numero CSR1210FT1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 1% 1/2W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1239471 pcs Tietolomake CSR1210FT1R00.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Sarja CSR paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3125 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3125 Metric) Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film