CSR1225FT9L00
Tuote-esittely
Osa numero: CSR1225FT9L00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.009 OHM 1% 3W 2512 WIDE
lomakkeissa: CSR1225FT9L00.pdf
  • Viesti
CSR1225FT9L00: n tekniset tiedot
Osa numero CSR1225FT9L00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.009 OHM 1% 3W 2512 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 272372 pcs Tietolomake CSR1225FT9L00.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1225 Koko / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Sarja CSR paneeli tila 9 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.041" (1.05mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 9 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film