CSR1225JTR100
Tuote-esittely
Osa numero: CSR1225JTR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 5% 3W 2512 WIDE
lomakkeissa: 1.CSR1225JTR100.pdf2.CSR1225JTR100.pdf
  • Viesti
CSR1225JTR100: n tekniset tiedot
Osa numero CSR1225JTR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 5% 3W 2512 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 598253 pcs Tietolomake 1.CSR1225JTR100.pdf2.CSR1225JTR100.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1225 Koko / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Sarja CSR paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Muut nimet CSR 3 0.1 5% R