CSR1225JTR240
Tuote-esittely
Osa numero: CSR1225JTR240
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.24 OHM 5% 3W 2512 WIDE
lomakkeissa: CSR1225JTR240.pdf
  • Viesti
CSR1225JTR240: n tekniset tiedot
Osa numero CSR1225JTR240 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.24 OHM 5% 3W 2512 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 523016 pcs Tietolomake CSR1225JTR240.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1225 Koko / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Sarja CSR paneeli tila 240 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.041" (1.05mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 240 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film