CSR2010JKR330
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010JKR330 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR2010JKR330
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.33 OHM 5% 1W 2010
lomakkeissa: 1.CSR2010JKR330.pdf2.CSR2010JKR330.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
CSR2010JKR330: n tekniset tiedot
Osa numero CSR2010JKR330 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.33 OHM 5% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1016810 pcs Tietolomake 1.CSR2010JKR330.pdf2.CSR2010JKR330.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
Sarja CSR paneeli tila 330 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet CSR 1 0.33 5% I