CSR2512FK10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2512FK10L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR2512FK10L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 1.CSR2512FK10L0.pdf2.CSR2512FK10L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
CSR2512FK10L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSR2512FK10L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.01 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 470009 pcs Tietolomake 1.CSR2512FK10L0.pdf2.CSR2512FK10L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Sarja CSR paneeli tila 10 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet CSR 2 0.01 1% I