CSRF2512JT13L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSRF2512JT13L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.013 OHM 5% 2W 2512
lomakkeissa: CSRF2512JT13L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
CSRF2512JT13L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSRF2512JT13L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.013 OHM 5% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 329518 pcs Tietolomake CSRF2512JT13L0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Sarja CSRF paneeli tila 13 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.95mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 13 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sävellys Metal Foil