CSRN2010FKR750
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010FKR750 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSRN2010FKR750
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.75 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: 1.CSRN2010FKR750.pdf2.CSRN2010FKR750.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
CSRN2010FKR750: n tekniset tiedot
Osa numero CSRN2010FKR750 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.75 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 200625 pcs Tietolomake 1.CSRN2010FKR750.pdf2.CSRN2010FKR750.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±250ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Sarja CSRN paneeli tila 750 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Cut Tape (CT)