CSRN2010JK10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010JK10L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSRN2010JK10L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.01 OHM 5% 1W 2010
lomakkeissa: 1.CSRN2010JK10L0.pdf2.CSRN2010JK10L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
CSRN2010JK10L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSRN2010JK10L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.01 OHM 5% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 575741 pcs Tietolomake 1.CSRN2010JK10L0.pdf2.CSRN2010JK10L0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±250ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Sarja CSRN paneeli tila 10 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet CSRN 1 0.01 5% I