CSRN2010JKR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010JKR200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSRN2010JKR200
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.2 OHM 5% 1W 2010
lomakkeissa: 1.CSRN2010JKR200.pdf2.CSRN2010JKR200.pdf
  • Viesti
CSRN2010JKR200: n tekniset tiedot
Osa numero CSRN2010JKR200 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.2 OHM 5% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1234321 pcs Tietolomake 1.CSRN2010JKR200.pdf2.CSRN2010JKR200.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±250ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Sarja CSRN paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet CSRN 1 0.2 5% I