CSRN2010JKR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSRN2010JKR910
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.91 OHM 5% 1W 2010
lomakkeissa: CSRN2010JKR910.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
CSRN2010JKR910: n tekniset tiedot
Osa numero CSRN2010JKR910 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.91 OHM 5% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1363021 pcs Tietolomake CSRN2010JKR910.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±250ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Sarja CSRN paneeli tila 910 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.75mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 910 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film