CSRN2010JTR390
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CSRN2010JTR390 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSRN2010JTR390
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.39 OHM 5% 1W 2010
lomakkeissa: 1.CSRN2010JTR390.pdf2.CSRN2010JTR390.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CSRN2010JTR390: n tekniset tiedot
Osa numero CSRN2010JTR390 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 0.39 OHM 5% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1452373 pcs Tietolomake 1.CSRN2010JTR390.pdf2.CSRN2010JTR390.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 1W
Jännite - Breakdown 2010 Paksuus (Max) ±250ppm/°C
Koko / Dimension 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) Sarja CSRN
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 2010 (5025 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero CSRN2010JTR390 Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.75mm)
ominaisuudet Current Sense FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 0.39 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Kuvaus RES SMD 0.39 OHM 5% 1W 2010 Päällystys, Kotelomalli Thick Film