CSRN2512FK15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FK15L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSRN2512FK15L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.015 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 1.CSRN2512FK15L0.pdf2.CSRN2512FK15L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
CSRN2512FK15L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSRN2512FK15L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.015 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 123076 pcs Tietolomake 1.CSRN2512FK15L0.pdf2.CSRN2512FK15L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Sarja CSRN paneeli tila 15 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Cut Tape (CT)