CSRN2512FKR430
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FKR430 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSRN2512FKR430
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.43 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 1.CSRN2512FKR430.pdf2.CSRN2512FKR430.pdf
  • Viesti
CSRN2512FKR430: n tekniset tiedot
Osa numero CSRN2512FKR430 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.43 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 724240 pcs Tietolomake 1.CSRN2512FKR430.pdf2.CSRN2512FKR430.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Sarja CSRN paneeli tila 430 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet CSRN 2 0.43 1% I