CSRN2512JTR430
Tuote-esittely
Osa numero: CSRN2512JTR430
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.43 OHM 5% 2W 2512
lomakkeissa: CSRN2512JTR430.pdf
  • Viesti
CSRN2512JTR430: n tekniset tiedot
Osa numero CSRN2512JTR430 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.43 OHM 5% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 881467 pcs Tietolomake CSRN2512JTR430.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Sarja CSRN paneeli tila 430 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 430 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film