CSS2010FT62L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSS2010FT62L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.062 OHM 1% 1W 2010
lomakkeissa: 1.CSS2010FT62L0.pdf2.CSS2010FT62L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CSS2010FT62L0: n tekniset tiedot
Osa numero CSS2010FT62L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.062 OHM 1% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 369604 pcs Tietolomake 1.CSS2010FT62L0.pdf2.CSS2010FT62L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±15ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Sarja CSS paneeli tila 62 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 225°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 62 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sävellys Metal Foil